Štěňata

VRH "A" z Farmy u Stromodomu

Vrh "A" z Farmy u Stromodomu se narodil dne 12. Srpna 2021. Máme 6 feneček a 3 kluky. Maminka je velmi milující a pečlivá - perfektní, starostlivá máma. Zippa i štěňátka jsou v pořádku a zdraví. Fotografie a další informace budou přidány později. 


Matkou tohoto vrhu je Rodentáli Zippa, její fotografie naleznete ve fotogalerii a zdravotní výsledky najdete v sekci "Chovné feny".

Otcem vrhu je Bastán Patou von Traumberg (HD A/A, ED 0/0, PL 0/0). Další fota Bastána najdete níže anebo na odkazu ZDE, včetně dalších informací.

V případě zájmu o štěňátko z tohoto spojení nás neváhejte kontaktovat. 

Rodentáli Zippa

 X

Bastán Patou von Traumberg "Míša"


Pro zájemce o štěňátko

 Pokud jste se rozhodli pro štěňátko z naší chovatelské stanice, neváhejte nás kontaktovat. Uvědomujeme si, že rozsah našeho webu nemusí obsahovat odpovědi na veškeré vaše dotazy. Osobní návštěvy po předchozí domluvě jsou více než vítané. Rádi vás seznámíme s prostředím, ve kterém naši psi žijí a zodpovíme vaše případné dotazy. Je pro nás důležitá zpětná vazba a proto upřednostníme zájemce sdílející náš postoj a naše názory, mezi které patří provedení alespoň základních zdravotních vyšetření, či posouzení odborníkem na plemeno. Nicméně, nic z toho není podmínkou proto, abyste mohli vlastnit štěňátko z našeho chovu.

Nevíte si rady s výběrem?

Prohlížíte si webové stránky různých chovatelských stanic a rozhodli jste se je osobně navštívit? Pokud si pořád nevíte rady, jak správně vybrat, sepsala jsem pro Vás na konci sekce "Zdraví, Péče a Ostatní" drobný "návod", čeho si všímat a na co se soustředit. Snad Vám při výběru pomůže.

Rodokmen vrhu "A"


Prarodiče

Wonderwhite's Kind of Magic


Rodentáli Bagó

Alba Patou von Traumberg


Xico de Alba de los Danzantes